سلام..به وبلاگ شبکه جهانی 20 خوش آمدید..امیدوارم لحظات خوب و خوشی را در این وبلاگ سپری نمایید..20تی وی شاپ در نظر دارد در سال 1390 نمايندگی فروش محصولات خود را در سراسر کشور به واجدين شرایط اعطا نمايد متقاضيان اخذ نمايندگی ميتوانند درخواست خود را به شماره 02188498397 فکس نمایندتلفن تماس 02188498395 شبكه هاي استاني صدا و سيما - شبكه فارس 24 ساعته شد

محمدباقر كشفي در مراسم شروع به كار پخش شبكه 24 ساعته فارس اظهار كرد: با اجرايي شدن اين شبكه، شاهد بزرگ‌ترين رويداد فرهنگي در استان فارس هستيم.

به گزارش فارس، كشفي با اشاره به اين‌كه به فرموده رهبر معظم انقلاب، فارس در قله قرار دارد، افزود: در سال جهاد اقتصادي نخستين گام براي تمام متوليان و دستگا‌ه‌هاي فرهنگي و هنري بويژه توليدكنندگان و هنرمندان ارائه برنامه‌هاي متنوع در شبكه 24 ساعته است.

مديركل صدا و سيماي مركز فارس خاطرنشان كرد: استان فارس به عنوان قطب پزشكي، دانشگاهي، صنايع الكترونيك، گردشگري و ظرفيت‌ها و استعدادهاي متنوع جغرافيايي و داشتن خرده فرهنگ‌ها به عنوان رنگين‌كمان از جايگاه فرهنگي ويژه‌اي در كشور برخوردار است.

وي اضافه كرد: شبكه 24 ساعته با داشتن 5 ميليون بيننده استاني در صدد افزايش باورهاي ديني و اعتقادي و تحقق مطالبه آحاد جامعه بويژه كودكان و نوجوانان با پخش و توليد فيلم و سريال و برنامه‌هاي آموزنده، تفريحي و مانيتور كردن فيلم‌ها و سريال‌هاي خارجي به زبان فارسي در جلب رضايت شهروندان نسبت به ديگر استان‌ها پيشگام است.

كشفي با تاكيد بر اين‌كه استان فارس داراي هنرمندان و پيشكسوتان فراواني است، گفت: در اين شبكه سراسري برنامه‌هايي شامل شعر، موسيقي، تله‌فيلم، انيميشن و كود ك با ضوابط فرهنگي پخش مي‌شود.

مديركل صدا و سيماي مركز فارس در ادامه از پخش 7 تله‌فيلم ظرف چند ماه آينده از شبكه 24 ساعته اين استان خبر داد.وي تصريح كرد: فيلم‌هاي توليدي شبكه فارس، امكان پخش در شبكه سراسري را دارد.

مديركل صدا و سيماي مركز فارس اضافه كرد: با توجه به اين‌كه حدود 13 ساعت به زمان پخش برنامه‌هاي صدا و سيماي فارس اضافه شده است، اميدواريم تا با همان تعداد كاركنان با همكاري هنرمندان اين استان بتوانيم برنامه‌‌هايي با كيفيت مطلوب ارائه كنيم.

+ نوشته شده توسط FARHAD-GSM در جمعه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۰ و ساعت 1:12 |
Powered By 20tv - Designing & Supporting Tools By FARHAD-GSM